آقای لجستیک
فهرست
منفعت ما برای شرکت های بازرگانی

فرصتی خلاقانه برای لذت هرچه بیشتر از تجارت

متقاضی حمل و نقل بین المللی گرامی همه منفعت های زیر را از طریق عضویت در آقای لجستیک و داشبورد کاربری شما فراهم شده : 

1-آقای لجستیک با توانمندترین و قابل اعتماد ترین شرکت ها حمل ونقل کریر و کشتیرانی (فورواردر) همکاری داشته و با ایجاد بستری قابل اطمینان در خصوص خشنودسازی شما، استعلام شما را در هر ساعت از شبانه روز از هر کجای دنیا در 30 ثانیه پاسخ داده و همچنین امکان مقایسه نرخ ها و رزروآنلاین و ارسال مدارک و پشتیبانی 24 ساعته را به وجود آورده است.

2-این پلتفرم به شما کمک می کند تا بتوانیدبراساس قیمت، مدت زمان حمل و یاظرفیت درخواستی، آنچه را که برای خود سودمند تر دانستید را انتخاب کنید.

3-این نوآوری با توجه به الگوریتم استفاده شده در سیستم برنامه نویسی خود،هیچگونه کارمزدی از مشتریان دریافت نکرده و معیار خود را برمبنای کمک به تجار و بازرگانان برای رونق بخشی هرچه بیشتر به صادرات و واردات در کنار یک حمل ونقل مطلوب قرار دادهاست.

4-این ابزار، به عنوان دستیاری همراه وهوشمند در جلساتی که نیاز به سرشکن کردن نرخ حمل و نقل خود به دو شیوه زمینی و دریایی داشته باشید، شما رایاری می کند.

5-آقای لجستیک بستری برای کم رنگ کردن نقش واسطه ها و حذف بازارهای سیاه حمل و نقل بین المللی است که در راستای بهینه کردن هزینه حمل و رونق بخشیدن به تولید و پشتیبانی ازتولیدات صادراتی قدم برمی دارد.

6-این نوآوری با صرفه جویی در زمان و هزینه، شما را از سردرگمی و ناامیدی در طول مدت زمان استعلام قیمت و وجودچندگانگی در آن در فرایندهای قدیمی نجات می دهد.

7-شما می توانید با ثبت نام در پلتفرم آقای لجستیک راحتی و سادگی کار باپنل کاربری آن را به شکلی ملموس تجربه کنید.

8-آقای لجستیک برای خرده بارهای (LCL)وبارهای کامل (FCL) شما که احتیاج به کانتینر و یا تریلی دارند، به شکلی نوآورانه فضایی را ایجاد کرده که می توانید درآن از قسمت  پنل خود  در بخش ایجاد بار در بازارگاه و ایجاد خرده بار  فرم خود را تکمیل کرده و همانند برگزاری مناقصه از پیشنهادات حمل شرکت های توانمندبرخوردار شوید.

9-پیشنهاد ویژه آقای لجستیک برای شما این است  که می توانید با پر کردن بخش «مسیرهای موردعلاقه» در پنل کاربری خود، به صورت خودکار ازخدمات استعلام قیمت بدون درخواست از طریق ایمیل خود بهره مند شوید.

10-شما با ایجاد مناقصه در پنل کاربری تان می توانیدبازاری را برای پیشنهاد بهترین قیمت از طرف توانمندترین شرکت های حمل و نقل در اختیارداشته باشید (قابل توجه شرکت ها و کارخانجات بزرگ که خدمات حمل و نقل صادراتی و وارداتی منظمی دارند).

بزرگی سراسر به گفتار نیست

دو صد گفته چون نیم کردار نیست

فردوسی

به اشتراک بگذارید: