آقای لجستیک
فهرست
منفعت ما برای شرکت های کشتیرانی و کریر

به پیشگامان حمل ونقل کالای جهانی
در عصر دیجیتال بپیوندید

شرکت های کریر و کشتیرانی بین المللی+(فورواردرها) با همکاری و استفاده از ویژگی های پلتفرم آقای لجستیک به عنوان یک شریک استراتژیک چه منفعت و سودی به کسب و کارخود می دهند :

 

 

1-آقای لجستیک یک سیستم مدیریت استعلام هوشمند را در اختیار شما قرار می دهد،که به شما امکان می دهد خدمات خود را در بازار آنلاین ارائه کنید و بفروشید .  

 2-آقای لجستیک شما را قادر می سازد تا شرکت خود را به دنیای دیجیتال حمل و نقل معرفی کنید وباشرکت های حمل ونقل جدید و بازرگانان کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنید .

3-آقای لجستیک با دریافت نرخ (دریایی و زمینی) ازشرکت شما، امکان بازاریابی و فروش خدمات حمل و نقل بین المللی را دربازاری جدیدبا روشی جدید در بستر وب فراهم می کند.

4-این نوآوری با ایجاد جذابیت مورد نظر برای کاربران عصر حاضر ، خدمات شما را به صورت خودکار در کنار سادگی عملکردبه تمام کسانی که به خدمات حمل ونقل نیاز دارند ارائه می کند.

5-این پلتفرم با ایجاد بستری 24 ساعته و شبانه روزی با درنظر گرفتن ناهماهنگی ساعتی و تعطیلات در کشورهای مختلف، خدمات شما را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه کرده و بازاریابی خدمات شما را در کنار پشتیبانی انجام می دهد.

6-آقای لجستیک با کاستن هزینه های ثابت و هنگفت بازاریابی ، همکاران فعال در این حوزه، کارایی و اثربخشی را ازطریق صرفه جویی در هزینه و انرژی به سیستم شماهدیه می دهد.

7-ما خدمات شما را به صورت منظم و برمبنای ظرفیتهای شرکت شما در بستر وب به آنسوی مرزها جهت پیدا کردن مشتری جدید صادرمی کنیم.

8-با کمک شما فعالان در این حوزه و حذف واسطه های مخرب، ما سفارش مشتری را در سبد فروش شما می اندازیم.

9-سادگی در عملکرد و تسهیل فرایندهای ثبت سفارش ازپلتفرم ما می تواند سرعت در فروش خدمات شما رو افزایش و همچنین باعث بازارگرمی کسب و کار شما گردد.

10-آقای لجستیک به عنوان واحد بازاریابی دیجیتال مجموعه شمابدون هیچ سربار و هزینه ایی سعی در رونق فروش خدمات حمل و نقل و کشف مشتریان جدیدخواهد داشت.

11-شما با پر کردن یک فرم ساده و یک قرارداد توسعه همکاری ارسال شده از سوی ما می توانید به فروش بیشتر، در کنارصرف انرژی کمتر به رضایتمندی قابل توجهی دست پیداکنید.

12-آقای لجستیک یک دارایی برای مشتریان خود به حساب می آید که دارای ارزش اقتصادی است و شما در آینده دستاوردهای حضور ما را در سازمان خود حس خواهیدکرد.

13- شما می توانید در صورت داشتن خرده بار و تکمیل ناوگان خود برای آغاز حمل از خرده بارهای ثبت شده در این سیستم از تکمیل ظرفیت جهت حمل سریع بهره مند شده و همچنین برای نرخ دهی خرده بارها دراین قسمت اقدام کنی.

14-این پلتفرم شما را در مناقصات حمل و نقل منظم وسالیانه شرکت ها و کارخانجات بزرگ کشور برای اعلام نرخ و برنده شدن در محیطی کاملا رقابتی و سالم قرارمی دهد.

15-شرکای تجاری ما می توانند در پنل کاربری با ثبت اطلاعات خود و ایجاد مزیت رقابتی در مسیرهای صادراتی و وارداتی خود از مبدا و مقصد مشخص اطلاعات خود را به بازرگانان وتجار ارائه بدهند.

16-تردیدنکنید،آقای لجستیک می تواند دستیار همراه قوی برای شرکت های حمل و نقل بین المللی و کشتیرانی وهمچنین فورواردرها در زمینه توسعه خدمات نوین شماقرار بگیرد و شما را همسو با تحول دیجیتال قرار بدهد.

بزرگی سراسر به گفتار نیست

دو صد گفتار چون نیم کردار نیست

فردوسی

به اشتراک بگذارید: