آقای لجستیک
فهرست
درباره آقای لجستیک ؟

 

شعار ما: آقای لجستیک ویتامینی در خدمات­ رسانی حمل­ و نقل مدرن بین ­المللی.

هدف ما: هدف این است که صنعت حمل ونقل را قدرتمندتر کنیم.

طبیعت کسب وکار ما قدرتمند کردن است نه صرفا قدرتمند کردن شرکت های حمل ونقل بین المللی داخل ایران بلکه قدرتمند کردن زنجیره تامین کشور ، و این همان چیزی است که ملاک تصمیم گیری های ماست و به ما انگیزه میدهد .

 

آقای لجستیک چرا و برای خلق چه نوع ارزش­ رسانی وارد دنیای استارتاپ­ ها شد؟

  • بعد از کسب تجربه در صنعت حمل ­و نقل بین­ الملی دریافتیم که شرکت­ های بازرگانی و همین­طور بارفرابران عزیز کشورمان از سنتی ­بودن این فرایند که حاصل فاصله­ زیاد این صنعت از دانشگاه و از همه مهم­ تر کمبود نیروی متخصص در آن است، دچار سردرگمی در خصوص نرخ­ های عجیب و گوناگون می­ شوند و بعد از درخواست حمل برای اجرایی­ شدن با بدقولی­ هایی از جنس بی­ نظمی مواجه می­ شوند و علاوه بر از دست­ دادن زمان، بی ­اعتمادی را نیز در این فرایند احساس می ­کنند. بر اساس شناخت این نیازها و شناسایی مشکلاتی که ناشی از پافشاری بر عدم هرگونه تغییر در نحوه­ کسب و کار به شیوه­ مرسوم گذشته است، تیم آقای لجستیک بر این باور است که این صنعت کهن احتیاج به یک آرامش درونی دارد و برای توسعه­ پایدار، هیچ راهی جز یکپارچه کردن این سیستم نداریم و این مقدور نمی ­باشد مگر با نفوذ تکنولوژی و ایجاد نوآوری همچون ویتامینی در روند این کسب ­و کار. ما برای نوسازی این صنعت از طریق بازاریابی دیجیتال و خلق ارزش مشترک بر مبنای ایجاد نظم و دیسیپلین برای به روز کردن و بهره­ وری مؤثر از منابع این صنعت تلاش می­کنیم، که امید است با رساندن خود به سطح استاندارد جهانی و رویارویی با رقیبان خارجی برای گرفتن جایگاه اصلی خودمان در منطقه و بعد در دنیای بین الملل به این اهداف دست پیدا کنیم. آقای لجستیک تمرکز خود را بر روی بهره­ گیری از منابع به روش ­هایی گذاشته است که تاکنون آزمایش نشده ­اند. جنگ قیمت بین تأمین­ کنندگان خدمات با یکدیگر از ارزش بازار خواهد کاست.

 

 

وظایف آقای لجستیک براساس دارایی­ ها در سه اصل کاملاً شفاف تعریف شده است:

اصل اول) دانش فنی یا همان دانش و مهارت فنی فراگرفته شده از کار و تجربه

اصل دوم) نرم ­افزار یا همان دانش نحوه­ استفاده از سخت ­افزار برای انجام وظایف لازم

اصل سوم) مغز افزار یا همان دلایل استفاده از تکنولوژی به شیوه­ خاص (توجیه فنی)

 

آقای لجستیک و نوع عملکرد ما:

– پاسخگویی به استعلام قیمت بخش زمینی و دریایی در 30 ثانیه به 2 زبان فارسی و انگلیسی. 

– خدمات پشتیبانی آنلاین 24 ساعته بدون محدودبت مکانی و جغرافیایی (شبانه روزی)

– سرعت عمل در انتقال اسناد و رزرو کردن ثبت سفارش و همچنین پرداخت آنلاین مشتریان فقط در 3 دقیقه

– ایجاد بازارگاه و محیط مارکت پلیس برای درخواست حمل و نقل بین المللی و نمایش نرخ مستقیم توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی (بدون واسطه در بارهای LCL/FCL) و ترکیبی

– ارائه خدمات ویژه برای هر دسته از مشتریان آقای لجستیک

– کم­ کردن یکی از چالش­های بزرگ صادرات و واردات کشور در زمینه­ هزینه ­های حمل­ و نقل بین­ المللی

– ایجاد پلتفرم مشارکتی حمل ونقل بین المللی حرفه ­ای در سطح بازار جهانی برای همکاری و مشارکت تمام بازیگران این صنعت با رویکرد ارائه بهترین نرخ­ ها جهت خدماتی به صرفه و با کیفیت به متقاضیان .

– عبور از خط­ و مرزهای مرسوم و ناکارآمد گذشته در این صنعت

به اشتراک بگذارید: