آقای لجستیک
فهرست
آقای لجستیک در بین 29 طرح منتخب از 2 هزار طرح در رویداد عصر امید صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد قرار گرفت

دانشگاه آزاد اسلامی در چهلمین سالگرد تاسیس خود، رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی ( عصر امید ) را برگزار کرد. در این رویداد 1000 شرکت فناور،خلاق و دانش بنیان حضور داشتند. این شرکت ها در قالب 1000 ایده، استارتاپ و گروه پژوهشی 31 استان، در همه حوزه های فناوری شرکت کردند.

با توجه به تمهید مقدمات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  اسلامی جهت مشارکت بیش از نهاد مالی و سرمایه گذاری کتابچه 29 طرح برتر منتخب از 2 هزاز شرکت و تیم حاضر جهت بهرمندی بهتر نهادهای مالی و سرمایه گذاری در رویداد تدوین گردید.

عصر امید فرصتی برای ایجاد تعاملات فراگیر و همکاری‌های بین رشته‌ای است. در این رویداد، دانشجویان و اساتید از اختصاصی‌ترین تا متعامدترین حوزه‌های تحقیقاتی و تخصصی خود گزارش می‌دهند. همچنین، کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و نمایشگاه‌های متنوعی نیز در نظر گرفته شده است تا زمینه‌ساز همکاری و تبادل اطلاعات باشند.

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی دانشگاه آزاد اسلامی، 10 شرکت و استارتاپ برتر حاضر در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی (عصر امید) پس از 3 مرحله غربالگری توسط تیم ارزیابی صندوق موفق به حضور در رویداد هم‌ سرمایه‌ گذاری عصر امید گشته و در حضور مدیران عامل و مدیران سرمایه‌ گذاری نهاد های مالی کشور به ارائه طرح خود پرداختند.

فهرست این 10 شرکت و استارتاپ در یک کتابچه، جهت مطالعه ی عموم، منتشر گردید.

 

رویداد عصر امید

 

 برای دانلود کتابچه  طرح های منتخب فایل PDF  در لینک زیر اقدام کنید.

کتابچه 29 طرح منتخب

به اشتراک بگذارید:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *