آقای لجستیک
فهرست
گزارش خبری پارک فناوری پردیس از آقای لجستیک

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس بهره برداری از محصولات جدید کارخانه نوآوری آزادی ؛

یک شرکت دانش بنیان، که در کارخانه نوآوری آزادی مستقر است. با موفقیت یک پلتفرم آنلاین برای حمل و نقل بین المللی راه اندازی کرده است. این پلتفرم به عنوان یک راه حل نوآورانه، یکی از مشکلات اساسی در صنعت حمل و نقل بین المللی را که شامل تعیین و کاهش هزینه های حمل و نقل برای تجار، بازرگانان، صادرکنندگان و شرکت‌های فورواردر است، حل می کند.

این پلتفرم از طریق استفاده از فناوری های پیشرفته ارتباطی و اطلاعاتی، امکان ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی به صورت آنلاین را فراهم می کند. تجار و صادرکنندگان می توانند با استفاده از این پلتفرم، درخواست های حمل و نقل خود را ثبت کرده و با شرکت‌های فورواردر مرتبط شوند. این امکان به آنها می دهد تا هزینه ها، زمان و فرآیند حمل و نقل را بهبود بخشند. (کارخانه نوآوری آزادی)

 

الگوریتم هوشمند

با استفاده از الگوریتم های هوشمند. و بهره گیری از داده های جمع آوری شده، این پلتفرم قادر است. به طور دقیق ترین مسیرها، بهینه ترین زمانبندی حمل و نقل و گزینه های سفارشی را برای تجار ارائه دهد. علاوه بر این، کارخانه نوآوری آزادی با ارائه این پلتفرم امکان ردیابی محموله ها و ارائه اطلاعات به روز در مورد وضعیت حمل و نقل را فراهم می کند.

راه اندازی این پلتفرم آنلاین حمل و نقل بین المللی تأثیرات مهمی بر صنعت دارد. این پلتفرم باعث کاهش هزینه های حمل و نقل، افزایش کارایی و بهبود فرآیندهای صنعتی مربوطه می شود. همچنین، تسهیل در دسترسی به شبکه های حمل و نقل بین المللی را افزایش میدهد. و شفافیت و اعتماد در این صنعت را فراهم می آورد.

در نهایت، راه اندازی این پلتفرم نه تنها به توسعه شرکت دانش بنیان در کارخانه نوآوری آزادی کمک می کند، بلکه به تقویت صنعت حمل و نقل بین المللی و ارتقای رقابت‌پذیری کشور نیز سهم بزرگی دارد.

 

کارخانه نوآوری آزادی

 

به اشتراک بگذارید:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *